Asphalt 9: Legends dostępny za darmo na PC oraz Xboxa

Microsoft zrobił fanom wyścigów miły prezent, udostępniając za darmo grę Asphalt 9: Legends. Można ją pobrać na PC, Xboxa One oraz Xbox Series X/S.

Jeśli lubicie wyścigi i chcecie miło spędzić kilka najbliższych wieczorów, nic za to nie płacąc, to macie ku temu świetną okazję. Microsoft zrobił bowiem fajny prezent dla posiadaczy pecetów z Windows 10 oraz konsol Xbox, udostępniając za darmo grę Asphalt 9: Legends.

To jedna z fajniejszych gier wyścigowych, oferująca ponad 140 pojazdów pochodzących od takich firm jak Ferrari, Bugatti oraz Poesche. Pojazdy można oczywiście personalizować, a dodatkowo mamy do dyspozycji 180 tras wyścigowych, na których możemy je sprawdzić.

Tryb single-player oferuje 900 różnego rodzaju wyzwań. Natomiast w trybie wieloosobowym możemy zmierzyć się z siedmioma żywymi przeciwnikami, wygrywając nagrody oraz wspinając się w tabeli wyników. Dużym plusem rozgrywki wieloosobowej jest to, że łączy ze sobą graczy o zbliżonym poziomie umiejętności. Nie ma więc ryzyka, że trafimy na prawdziwego mistrza, który nie da nam żadnej szansy.

Gracze mogą stworzyć własny klub wyścigowy, aby połączyć siły i podnieść prestiż swojego klubu. Mogą też wspólnie odblokowywać ekskluzywne nagrody lub po prostu odpocząć i porozmawiać z innymi podobnie myślącymi kierowcami. Istnieje również niesamowita i aktywna społeczność na Facebooku i Discordzie. Gracze dzielą się tam zrzutami ekranu swoich niestandardowych samochodów, niesamowitymi manewrami i wskazówkami, jak pokonać każdy tor.

W przypadku konsoli Xbox Series X/S mamy do dyspozycji grafikę 4K, a także 120 klatek animacji na sekundę. Warto dodać, że tytuł wspiera funkcję cross-save. Możemy więc przerwać zabawę na pececie i kontynuować ją od tego samego miejsca na konsoli. Tytuł dostępny jest w Microsoft Store.

Asphalt 9

Źródło

You may also like...