Darmowe gry w PlayStation Plus na luty

Sony zaprezentowało listę darmowych gier, w które w tym miesiącu otrzymają właściciele konsol PlayStation w ramach usługi PlayStation Plus. Jak zwykle jest to kilka tytułów na PS4, PS3 oraz PS Vitę.

Rozpoczął się kolejny miesiąc, więc Sony ujawniło ofertę gier, którą w ramach abonamentu za usługę PlayStation Plus, pobrać mogą posiadacze konsol PlayStation. Nie są to może wielkie hity, ale zapewnią miłą graczom miłą rozrywkę.

Posiadacze PlayStation 4 otrzymają za darmo dwie gry, mianowicie Knack oraz Rime. Rime to przygodówka z elementami łamigłówki. Głównym bohaterem jest młody chłopiec, który budzi się na tajemniczej wyspie. Jego zadaniem jest dotarcie do szczytu wieży, co pozwoli mu odkryć skrywane tajemnice. Knack to rodzinna przygodówka, której gracz wciela się w tytułową postać, a jego zadaniem jest ochrona świata przed armią Goblinów.

Dla posiadaczy PlayStation 3 przygotowano natomiast gry Spelunker HD i Mugen Souls Z, zaś użytkownicy PlayStation Vita dostaną grę Exiles End. Dodam, że ostatnia produkcja jest kompatybilna z PS4, więc można się nią bawić także na dużej konsoli.

Dodatkowym bonusem jest gra Starblood Arena, przeznaczona dla gogli PlayStation VR. Można ją pobrać za darmo do 6 marca.

PlayStation Plus

Źródło: Playstation.com

You may also like...