Oreo dla Galaxy S8 wcześniej dla uczestników beta testów

Użytkownicy Galaxy S8, którzy brali udział w beta testach sytemu Android 8.0 Oreo, otrzymają aktualizację dzień przed wszystkimi. Nadal nie wiadomo jednak kiedy zostanie udostępniona.

Część użytkowników Galaxy S8, od zeszłego roku mogła brać udział w beta testach wyczekiwanej aktualizacji do Androida 8.0 Oreo. Samsung wypuścił kilka wersji bety, które zostały wykorzystane do usprawnień aktualizacji i wyszukiwania w niej wszelkich możliwych błędów.

Beta testy zakończyły się już kilka dni temu, jednakże osoby biorące w nich udział, będą teraz mogły nieco wcześniej zainstalować na swym sprzęcie nową aktualizację. Przewaga nad pozostałymi użytkownikami nie będzie duża, gdyż wyniesie zaledwie jeden dzień. Ale wiele osób z pewnością ucieszy się z tej nagrody.

Wciąż nie wiadomo jednak kiedy Oreo trafi do użytkowników. Wcześniej pojawiały się doniesienia, że będzie to końcówka stycznia, ale skoro mamy już luty jasne jest, że nie udało się tej obietnicy dotrzymać. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że producent zwiększy tempo i udostępni aktualizację w najbliższych dniach.

Galaxy S8

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...