Limitowana edycja Galaxy S10+ będzie dostępna już od 15 marca

Filipiński oddział Samsunga ujawnił datę premiery najdroższego wariantu modelu Galaxy S10+. Jego sprzedaż rozpocznie się w tym kraju od 15 marca.

Już za parę dni odbędzie się impreza pod nazwą Samsung Unpacked, na której koreański koncern zaprezentuje swe najnowsze urządzenia mobilne. Oprócz prezentacji składanego Galaxy Fold, będziemy mogli zobaczyć jakie niespodzianki zaoferuje nam najnowszy flagowiec Galaxy S10.

Wymagających klientów z pewnością interesuje najlepiej wyposażona wersja Galaxy S10+. Będzie to model limitowany, który zaoferuje swym nabywcom aż 12 GB pamięci RAM, a także 1 TB pamięci użytkowej.

Dzięki filipińskiemu oddziałowi Samsunga wiemy już, że jego premiera odbędzie się 15 marca. Co prawda istnieje szansa na to, że na poszczególnych rynkach nowy smartfon może pojawić się odrobinę wcześniej lub później. Samsung zwykle jednak organizuje globalne premiery swego sprzętu mobilnego. Powyższy termin nie powinien więc znacząco różnić się od terminów debiutu produktu na pozostałych rynkach.

12 GB RAM, które znajdzie się we flagowcu koreańskiej marki, z pewnością robi duże wrażenie. Musimy jednak pamiętać, że Galaxy S10+ nie jest pierwszym smartfonem wyposażonym w tak absurdalną ilość pamięci. Taki RAM oferuje nam również model Lenovo Z5 Pro GT, jednakże nie jest on na razie dostępny poza rynkiem chińskim.

Według oddziału Samsunga, limitowana wersja smartfona będzie kosztowała 1500 dolarów. Za Galaxy S10e zapłacimy 750 dolarów, natomiast Galaxy S10 i S10+ kosztować mają odpowiednio 900 i 1000 dolarów. Nieco inaczej wyglądają holenderskie ceny nowego produktu.

Galaxy S10+

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...