Nowe obrazki Samsunga Galaxy S9 i S9+

Choć premiera Galaxy S9 zaplanowana jest na 25 lutego, to w sieci ciągle pojawiają się obrazki nowego modelu. Kolejne materiały dostarczył serwis Dbrand, a przedstawiają oba modele nadchodzącego sprzętu.

Za kilka tygodni oczy całego świata zwrócą się na targi MWC 2018, na których Samsung zaprezentuje swego najnowszego flagowca. Choć do tego wydarzenia pozostało niewiele czasu, to w sieci nadal pojawiają się obrazki przedstawiające wygląd nowego sprzętu.

Kolejne materiały dostarczyło Dbrand, które już wcześniej prezentowało niezwykle dokładne pokrowce dla różnych nowych smartfonów. Jej materiały mogą więc być najbardziej zbliżone do rzeczywistego wyglądu sprzętu, a widać na nich zarówno Galaxy S9, jak i S9+.

Na poniższych obrazkach przedstawiony jest przedni oraz tylny panel, więc można zobaczyć rozmieszczenie sensorów oraz kamer. Jak widać, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami pierwszy z modeli posiada z tylu pojedynczy moduł kamery. Natomiast większy smartfon wyposażono w dwie soczewki wykonujące zdjęcia oraz nagrywające wideo.

Oczywiście są to tylko obrazki nowych smartfonów, więc na dokładne szczegóły specyfikacji technicznej musimy jeszcze trochę poczekać. Jeśli planujecie kupić ten telefon, to powinniście przygotować sporo pieniędzy. Niedawne informacje o cenie tego modelu nie są bowiem zbyt optymistyczne.

Galaxy S9

Galaxy S9

Źródło: Slashgear.com

You may also like...