iPhone 8: nowe schematy bez Touch ID

W internecie pojawiły się nowe schematy, na których znajduje się iPhone 8, najnowszy smartfon koncernu Apple. W przeciwieństwie do wcześniejszych rysunków, tym razem nie widać na nich czytnika Touch ID umieszczonego na tylnym panelu.

iPhone 8 to najbardziej oczekiwany telefon amerykańskiej marki Apple. Wprawdzie chodzą słuchy, że sprzęt nie pojawi się na rynku w tym roku, jednak klienci są dobrej myśli i mają nadzieję, że Apple uda się pokonać wszelkie przeszkody, by dostarczyć go swym klientom.

Na razie wielką niewiadomą stanowi technologia Touch ID. Wiemy już, że Apple zrezygnuje z przycisku Home, więc sensor musi zostać gdzieś przeniesiony. Początkowo sugerowano, że zostanie zintegrowany z wyświetlaczem.

Tę tezę zburzyły jednak pojawiające się w sieci rendery oraz schematy, które pokazywały obudowę iPhone’a 8. Widać było na nich, że w tylnym panelu znajduje się dodatkowy otwór, w którym czytnik miałby się znajdować. Takie rozwiązanie nie jest nowością, gdyż czytnik w tym miejscu ma m.in., Samsung Galaxy S8 oraz LG G6.

Teraz jednak do internetu trafiły kolejne schematy, pokazujące już nieco inny design nowego smartfona. Na tylnym panelu nie ma już skanera TouchID. Za to pod plastikiem jest duża okrągła powierzchnia, która może sugerować obecność systemu bezprzewodowego ładowania, którego tak brakowało w tym modelu.

Benjamin Geskin, znane źródło przecieków, które opublikowało nowe schematy twierdzi, że ich wiarygodność wynosi około 95%. Jeśli więc przedstawiają praktycznie rzeczywisty wygląd nowego telefonu, to pojawia się pytanie, gdzie Apple umieściło czytnik Touch ID.

iPhone 8

Źródło: Twitter.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *