iPhone X z nowszą wersją iOS 11

Eksperci sądzą, że iPhone X pojawi się w sprzedaży z nowszą wersją systemu iOS 11. Wszystko przez to, że telefon będzie mieć premierę dopiero w listopadzie.

Wygląda na to, że opóźnienie premiery modelu iPhone X, który na sklepowe półki trafi dopiero 3 listopada, może mu wyjść na dobre. Eksperci sądzą, że dzięki temu telefon będzie mieć zainstalowaną iOS 11.1, czyli nowszą wersję systemu.

Nowy iPhone 8 oraz 8 Plus pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Wiemy więc, że będą oferowane z nowym systemem iOS 11, którego premierę zaplanowano na 19 września. Zupełnie inaczej wygląda sprawa z modelem iPhone X.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, problemy produkcyjne spowodowały poważne opóźnienie premiery tego sprzętu, który będzie sprzedawany dopiero 3 listopada. Rzecz jasna on również dostanie iOS 11. Eksperci są jednak przekonani, że będzie to już nowsza wersja tego systemu wyposażona w sporą aktualizację, czyli iOS 11.1. Swe wnioski opierają na bazie benchmarka GeekBench, której był widziany z właśnie z nowszą wersją mobilnej platformy.

Na chwilę obecną nie wiemy jakie zmiany przyniesie iOS 11.1, ale z pewnością za kilka tygodni poznamy szczegóły aktualizacji.

iPhone X

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...