Kevlarowy przewód USB-C od Belkina

Przewodu USB mają to do siebie, że po jakimś czasie przełamują się przy wtyczce i trzeba je wymienić. Belkin pozwoli nam tego uniknąć, oferując nowy model przewodu USB-C wykonanego z kevlaru.

Częste używanie przewodów sprawia, że prędzej czy później kabel nam pęka, najczęściej w okolicach wtyczki, gdyż w tym właśnie miejscu zwykle jest zaginany. Firma Belkin przygotował jednak rozwiązanie tego problemu.Znany producent akcesoriów stworzył nowy typ przewodu ze złączem USB-C. Wykorzystał do tego celu produkty z linii Mixit DuraTek przeznaczone do topowych smarttfonów, wzmacniając je kevlarem, czyli materiałem wykorzystywanym do produkcji kamizelek kuloodpornych. W efekcie tej modyfikacji powstał bardzo wytrzymały przewód przeznaczony do ładowania smartfonów oraz laptopów, który posłuży nam przez wiele lat bez obaw, że się przełamie.

Kabel ma 120 cm długości i dostępny jest w wersji różowej, srebrnej, złotej oraz czarnej, a kosztuje 29,99 dolarów. Można go kupić na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Belkin.com

You may also like...