Sony świętuje ważne osiągnięcie limitowanym PS4 Pro

Sony sprzedało dotąd ponad pół miliarda konsol. Z tej okazji firma wprowadza do sprzedaży limitowaną wersję modelu PlayStation 4 Pro z 2 TB dyskiem twardym.

Nie da się zaprzeczyć, że Sony jest największym graczem na rynku konsol. Przez niemal 24 lata obecności, firma wprowadziła do sklepów wiele różnych modeli, które łącznie sprzedały się w liczbie 525,3 mln sztuk. Japoński koncern postanowił uświetnić te osiągnięcie i wprowadzić do sprzedaży limitowaną edycję modelu PlayStation 4 Pro z 2 TB dyskiem twardym.

Konsola dostała nieco przydługą nazwę 500 Million Limited Edition PS4 Pro i została wyposażona w półprzezroczystą niebieską obudowę oraz pasujący do niej kontroler. Oczywiście w pakiecie nabywca otrzymuje także kilka dodatkowych gadżetów, jak PlayStation Camera, podstawkę dla konsoli oraz mononfoniczny headset.

Niestety w pakiecie nie ma żadnych gier, a szkoda bo od razu po zakupie można by rozpocząć zabawę. Na pewno będzie można jednak zainstalować na niej wiele nowych tytułów, gdyż 2 TB dysk twardy pomieści ich bardzo wiele.

Konsola powstała w liczbie 50 tys. sztuk, a więc nie jest to szczególnie unikalna wersja i jest duża szansa, że nasz kolega z klasy też będzie taką posiadał. Jej sprzedaż na amerykańskim rynku rozpocznie się od 24 sierpnia, a kosztować ma 499,99 dolarów. Jeśli natomiast chcemy dokupić sam kontroler, to wydamy na niego 64,99 dolarów. Natomiast limitowany headset będzie kosztował 99,99 dolarów.

Oczywiście zawsze można kupić standardową wersję PS4 Pro, którą w dobrej cenie znajdziecie w tych sklepach.

PlayStation 4 Pro

Źródło: Playstation.com

You may also like...