Atrapy tegorocznych iPhone’ów pełnej okazałości

Na premierę nowych modeli iPhoneów będziemy musieli poczekać jeszcze kilka tygodni. Już teraz możemy jednak zobaczyć dokładnie jak wyglądają, gdyż w sieci pojawiło się nowe wideo prezentujące ich atrapy.

Fani Apple z niecierpliwością oczekują na premiery najnowszych modeli iPhone’ów. Jeśli wierzyć plotkom, ich prezentacja odbędzie się w pierwszej połowie września i wówczas będziemy mogli dokładnie poznać ich specyfikację.

Wygląd nowego sprzętu to zupełnie inna kwestia, gdyż możemy się z nim zapoznać już teraz. W sieci pojawiło się bowiem kolejne wideo, prezentujące atrapy nadchodzących smartfonów, które pozwala nam zorientować się w ich wzornictwie. Jego autorem jest znany youtuber Marques Brownlee, który wszedł w posiadanie atrap tworzonych zawsze w celach promocyjnych. Specjalista twierdzi, że atrapy pochodzą z tego samego źródła co w przypadku ubiegłorocznych modeli, co potwierdza, że są bardzo dokładne.

Na wideo możemy dokładnie obejrzeć nowy 5,8″ model iPhone’a X, a także iPhone X Plus z 6,5-calowym ekranem OLD. Oczywiście nie zabrakło na nim również najbardziej interesującego modelu jakim jest 6,1″ iPhone z ekranem LCD. Wygląd atrapy zgadza się z wcześniejszymi doniesieniami sugerującymi pojedynczą kamerę główną. Brownlee twierdzi też, że model ten będzie oferowany w szerokiej gamie kolorystycznej, a wersji ma być co najmniej cztery.

Na filmie widać również, że wszystkie trzy modele posiadają notcha, którego rozmiar jest identyczny z tym z iPhone’a X. A zdaniem youtubera będą mieć także technologię FaceID, która zastąpiła w tegorocznym modelu czytnik linii papilarnych.

iPhone

Źródło: Youtube.com

You may also like...