Zagraj na iPhonie w Forza Horizon 3 oraz Halo

Użytkownicy sprzętu Apple mogą już korzystać z nowej aplikacji o nazwie OneCast. To narzędzie stworzone dla graczy, umożliwiające zabawę tytułami z Xboxa One, jak Forza Horizon 3 oraz Halo.

Smartfony są wprawdzie całkiem niezłym sprzętem do grania, ale tylko w tytuły projektowane dla tych urządzeń. Nie da się więc uruchomić na nich bezpośrednio gier stworzonych np., dla peceta lub konsoli Xbox One. Można to jednak zrobić nieco okrężną drogą, przy pomocy streamingu.

Użytkownicy iPhone’ów oraz iPadów mogą już korzystać z aplikacji o nazwie OneCast, która mówiąc w wielkim uproszczeniu, pozwala im zagrać w tytuły z Xboxa One. Jest to narzędzie, które umożliwia streaming gier z konsoli bezpośrednio na urządzenia mobilne. Podobną funkcjonalność umożliwia Windows 10, jednak tym razem mogą z niej korzystać posiadacze sprzętu przenośnego.

Jeśli więc posiadacie Xboxa One, to dzięki aplikacji nie musicie już walczyć o dostęp do telewizora, by zagrać w Forza Horizon 3 lub Halo. Od teraz możecie bawić się w dowolnym miejscu domu, a nawet we własnym łóżku. Aplikacja dostępna jest w App Store. Uprzedzam jednak, że nie jest darmowa. By stać się jej właścicielem trzeba sięgnąć po kartę kredytową, z której ściągnięte zostanie 11,99 dolarów.

Jeśli jednak jesteście zapalonym graczem, to taka inwestycja może się szybko zwrócić.

Forza Horizon 3

Źródło: Apple.com

You may also like...