iPhone X wciąga włosy użytkowników

Użytkownicy najnowszego i najdroższego smartfona Apple skarżą się na kolejny problem. Okazuje się, że iPhone X wciąga ich włosy podczas trzymania przy uchu, co może być mocno uciążliwe i prowadzić do ich wyrwania.

Można by sądzić, że producenci smartfonów wydający miliony na projektowanie nowych urządzeń, dokładnie je sprawdzą przed wprowadzeniem na rynek. Przetestują je w każdych warunkach i sprawdzą wszystkie możliwe scenariusze, by sprawdzić czy sprzęt nie sprawia problemów.

Rzeczywistość wygląda jednak zupełnie inaczej i to klienci są testerami sprzętu. Co jakiś czas wychodzą więc na jaw różnego rodzaju problemy, które dotyczą praktycznie każdego modelu, w tym także smartfonów Apple. Użytkownicy modelu iPhone X skarżą się bowiem, że smartfon wciąga ich włosy.

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, problem jest realny i bolesny dla użytkowników. Pomiędzy przyciskiem wyciszenia telefonu, a ramką jest bowiem mała szpara, wynikająca zapewne z kiepskiego spasowania elementów i to właśnie ona wciąga włosy. I to zarówno te na głowie, jak i twarzy, jeśli ktoś ma nieco dłuższy zarost.

Okazuje się, że problem jest powszechny, gdyż wiele osób informuje o tym na Reddicie, a nawet oficjalnym forum Apple. Niektórym udało się ten problem wyeliminować, poprzez zakup ochronnego etui, ale to jest raczej jego zamaskowanie niż całkowite pozbycie się.

iPhone X

Źródło: Apple.com

You may also like...