Zaglądamy do wnętrza modelu iPhone Xs

Jeden z youtuberów zajrzał do wnętrza najnowszego smartfona Apple jakim jest iPhone XS i postanowił zajrzeć do jego wnętrza. Dzięki niemu możemy zobaczyć jak został skonstruowany.

iPhone XS, którego można zamawiać w polskich sklepach, wkrótce oficjalnie trafi do sprzedaży. W sieci z pewnością wkrótce zaroi się więc od filmów, na których sprzęt będzie rozpakowywany i rozbierany. Pierwszym youtuberem prezentującym taki materiał jest Fixjeiphone, który rozłożył nowego smartfona, zaglądając do jego wnętrza.

Przygotowany przez niego film potwierdza zmiany dotyczące kształtu baterii. Wcześniejsze doniesienia sugerowały bowiem, że inżynierowie zamontują w smartfonie akumulator w kształcie litery L. Tak właśnie się stało, co możemy zobaczyć na poniższym materiale. Sam akumulator także ma nieco inną pojemność, odrobinę niższą niż iPhone X.

Poprzedni model miał 2716 mAh, natomiast w nowym jest to 2658 mAh. Nie musimy się jednak obawiać krótszego działania telefonu. Apple zapewnia bowiem, że dzięki nowemu, bardziej energooszczędnemu chipsetowi, mimo mniejszej baterii, czas pracy telefonu wydłużył się o 30 minut. A jeśli dodamy do tego system szybkiego ładowania, to przerwy w użytkowaniu sprzętu spowodowane wyczerpaną baterią, nie będą długie.

iPhone XS

Źródło: YouTube.com

You may also like...