iPhone z zakrzywionym OLED’em już w 2018?

Wprowadzona przez Samsunga moda na zakrzywione na krawędziach wyświetlacze smartfonów, może zostać wykorzystana również przez koncern Apple. Najnowsze plotki sugerują, że amerykański koncern chce wykorzystać ten patent w jednej z kolejnych generacji iPhone’a.

Zakrzywione ekrany w smartfonach Samsunga okazały się być bardzo interesującym patentem, który nie tylko spodobał się konsumentom, ale też został pochwycony przez innych producentów i jakiś czas temu LG zapowiedział własny smartfon z takim wyświetlaczem, a nie on jeden ma takie plany.Najnowsze doniesienia z Korei Południowej sugerują, że technologię zakrzywionych ekranów OLED zamierza wykorzystać również koncern Apple, który chce ją zastosować w przyszłej generacji iPhone’a planowanej na 2018 rok.

Rzecz jasna jest to tylko plotka, której samo Apple nie potwierdza. Nie da się jednak zaprzeczyć, że iPhone’y sprzedają się coraz gorszej i firma potrzebuje pomysłów na podniesienie atrakcyjności sprzętu, zaś zakrzywiony ekran OLED mógłby to zapewnić.

Źródło: Pocketnow.comYou may also like...