iRig Keys I/O zmieni iPada w studio muzyczne

Sprzęt Apple coraz lepiej nadaje się do tworzenia muzyki. Pomocny może okazać się sprzęt o nazwie iRig Keys I/O, zmieniający iPada w poręczne studio muzyczne.

Tworzenie muzyki wymaga profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania, które niemało kosztuje. Tak przynajmniej było jeszcze do niedawna, gdyż obecnie proces ten staje się znacznie łatwiejszy, dzięki takim produktom jak iRig Keys I/O.

Jest to urządzenie zmieniające naszego iPada w profesjonalne studio muzyczne. Zestaw składa się z kontrolera będącego muzycznym keyboardem. Wzbogacono go o specjalne sensory dotyku, 24-bitowy interfejs audio oraz oprogramowanie. Sprzęt współpracuje z iPadem, iPhonem, Mac’iem, a także pecetem.

Producent oferuje dwie wersje kontrolera. Pierwszy z nich ma 25 pełnowymiarowych klawiszy, natomiast drugi 49. Każdy z nich ma osiem podświetlanych ledami sensorów, a także dwa w pełni programowalne paski dotykowe. Są też cztery dotykowe pokrętła. Kontroler posiada również zestaw gniazd oraz przedwzmacniacz Klasy A.

iRig Keys I/O

iRig Keys I/O jest na razie dostępne w przedsprzedaży. Model z 25-klawiszowym kontrolerem kosztuje 199,99 dolarów. Wersja z 49-klawiaszami to wydatek 299,99 dolarów. Na sklepowe półki produkt trafi już w październiku tego roku.

iRig Keys I/O

Źródło: “>Slashgear.com

You may also like...