Jailbreak iOS 9 Untethered już dostępny

Wprawdzie dawna scena jailbreak’u nieco się wykruszyła, odkąd hakerzy, którzy się tym zajmowali, porzucili to zajęcie, Pałeczkę przejęli teraz Chińczycy, którzy teraz łamią zabezpieczenia kolejnych wersji systemu iOS i właśnie udostępnili jailbreak untethered dla iOS 9.

Pozbyciem się niepotrzebnych zabezpieczeń z systemu iOS 9 zajęli się specjaliści z grupy Pangu, która ma już na swym koncie jailbreak kilku wcześniejszych wersji tego systemu operacyjnego. A teraz udostępnili publicznie swój pierwszy untethered jailbreak dla iOS 9.

Ich jailbreak działa z systemem iOS 9 w wersjach od 9.0 do 9.2 i funkcjonuje na wszystkich iPhone’ach oraz iPadach. Trzeba pamiętać, że jest to pierwszy publicznie dostępny jailbreak nowej wersji systemu Apple, więc nie jest jeszcze idealnie dopracowany. Użytkownicy którzy już zdążyli go zainstalować twierdzą, że jest w nim kilka błędów.

Zobacz najtańsze smartfony

Oczywiście z czasem zostaną one usunięte, więc jeśli chcecie mieć pełną swobodę użytkowania iPhone’a, to możecie już go wykonać. Narzędzie znajdziecie na oficjalnej stronie hakerów.

Źródło: Pangu.io

You may also like...