Japońskie kobiety polują na graczy

Kryzys ekonomiczny dotknął w zasadzie cały świat, ludzie zarabiają niewiele, a muszą jakoś żyć i płacić rachunki. Japonki o niskich dochodach, znalazły nowy sposób na zdobywanie jedzenia i zaczęły polowanie na graczy.

O pracę dziś coraz ciężej, a nawet jeśli się jakąś ma, to wypłata nie starcza na wiele. Dlatego japońskie, atrakcyjne kobiety, wymyśliły nowy sposób zdobywania darmowych posiłków, naciągając na nie miłośników gier online.

Często pozwalam, by mężczyzna zabierał mnie do wytwornej restauracji i kupił mi posiłek.” – mówi 28 letnia Pani A, przedszkolanka z Tokyo.

Swą pracę w jednym z nielegalnych przedszkoli zaczęła sześć lat temu. Jej miesięczny dochód po opodatkowaniu, wynosi około 1,300 USD. Żyje w niewielkim, 30-letnim mieszkaniu i choć nie może narzekać na urodę, od trzech lat pozostaje singielką.

Mam wiele wydatków, więc jest mi ciężko. Czynsz wynosi 500 dolarów, rachunek za telefon 150 USD, prąd i ogrzewanie 70 USD. Muszę też spłacać 200 dolarów studenckiego kredytu miesięcznie. Na jedzenie zostaje mi 300 dolarów, więc nie mam żadnych oszczędności.”

Pani A, by wspomóc swój budżet na jedzenie, postanowiła naciągać fanów gier online, mając nadzieję, że postawią jej obiad. Niestety podobny trend zaczyna coraz bardziej zyskiwać na popularności, gdyż więcej kobiet jest w podobnej sytuacji.

Najpierw zaczynam grać w jakiś tytuł, a potem wysyłam wiadomość do jakiegoś mężczyzny, zadając mu pytanie np. “Jaki jest najlepszy sposób walki?” – wyjaśnia Pani A.

Gdy uda się zagaić konwersację, rozmowa przechodzi na bardziej prywatne tematy, wówczas A zaczyna narzekać, że zalatana pracą nie ma już czasu na nic, a następnie stara się wybadać rozmówce pod kątem wieku oraz zamożności. Jeśli cel wydaje się interesujący, wówczas mówi, że miała się spotkać z przyjaciółką, lecz ta w ostatniej chwili odwołała spotkanie. Tutaj zwykle ze strony mężczyzny pada propozycja zabrania jej na kolację. Pani A odpowiada, że chętnie by poszła, ale obecnie ma przejściowe trudności finansowe, zaś wspaniałomyślny mężczyzna odpowiada, że postawi posiłek.

Cały proces trwa zazwyczaj około 15 minut, zaś A zapewnia, że udaje się jej odnieść sukces co najmniej w trzech przypadkach miesięcznie. Nie jest to wiele, ale zawsze można trochę zaoszczędzić na jedzeniu.

Smutne jest to, że kobiety muszą w ten sposób sobie radzić i przy okazji zadziwia naiwność graczy.

Źródło: News-postseven.com

You may also like...