Just in Case – szpiegowska obudowa do iPhone’a

Rynek sprzętu szpiegowskiego, pozwalającego utrwalać obraz i głos w dyskretny sposób, jest przebogaty i każdy znajdzie na nim produkty zgodne ze swymi potrzebami. Jednym z nich jest Just in Case, szpiegowska obudowa zaprojektowana do iPhone’a.

Czasem zachodzi konieczność nagrania kogoś, w celu uzyskania dowodów dokumentujących jego zachowanie lub też popełnione przestępstwo. I to najlepiej w taki sposób, by cel nie zorientował się, że jest rejestrowany. Służy do tego sprzęt szpiegowski, a zaliczymy do niego również najnowszą obudowę do iPhone’a o nazwie Just in Case. Produkt opracowała jedna z izraelskich firm.

Gadżet wygląda niczym zwykłe etui do iPhone’a, których setki zalegają sklepowe półki. W rzeczywistości jest to dyktafon wyposażony w kartę microSD o pojemności 2 GB, na której rejestrowany jest dźwięk oraz mikrofon. Nagrania wzbogacane są dodatkowo o znacznik czasowy, aby można było łatwiej zorientować się kiedy zostały wykonane, a sprzęt może też rejestrować nasze rozmowy wykonywane przez smartfona.

Obudowa kosztować ma 40 dolarów, a więcej informacji na jej temat znajdziecie na Indiegogo.

szpiegowska obudowa

szpiegowska obudowa

szpiegowska obudowa

Źródło: Indiegogo.com

You may also like...