Jutro debiut Androida Wear 2.0

Najnowsze wieści sugerują, że Android Wear 2.0 może zadebiutować nieco wcześniej, niż początkowo planowano. Rynkowa premiera nowego systemu przeznaczonego dla urządzeń mobilnych, odbędzie się prawdopodobnie już jutro.

Android Wear 2.0, to najnowsza wersja systemu operacyjnego, przeznaczona dla urządzeń noszonych. Początkowo Google planowało ją udostępnić w zeszłym roku, jednak wykryto kilka problemów technicznych, które trzeba było poprawić.Producent zdecydował więc przełożyć premierę na później, tłumacząc ten fakt potrzebą dopracowania nowej platformy. System miał się więc pojawić w czwartek 9 lutego, ale prawdopodobnie zadebiutuje dzień wcześniej. Tak twierdzi znane źródło przecieków @evleaks, które zapewnia, że jutro pojawią się w sprzedaży nowe smartwatche firmy LG, mianowicie LG Watch Style oraz Watch Sport, które będą funkcjonować właśnie na Android Wear 2.0.

Evan Blass nie wyjaśnia jednak dlaczego premiera nowej platformy została przyspieszona, ale dla konsumentów to dobra wiadomość, gdyż będą mogli z niej korzystać nieco szybciej.

Źródło: Twitter.com

You may also like...