Jutro premiera pierwszego zegarka Will.i.am

Znany artysta i producent muzyczny posługujący się pseudonimem scenicznym Will.i.am, od pewnego czasu zajmuje się projektowaniem różnych rzeczy. Już jutro poznamy jego najnowsze dzieło, jakim jest pierwszy smartwatch.

Will.i.am ma na swym koncie już wiele ciekawych projektów, m.in. aparat fotograficzny, reflektory do BMW, a już jutro ujrzymy kolejne jego dzieło. W środę zadebiutuje jego pierwszy zegarek, który zostanie oficjalnie pokazany podczas eventu Dreamforce zorganizowanego w San Francisco przez Salesforce.com. Obawiam się jednak, że prezentacja nowego urządzenia może przejść bez echa, bowiem także jutro swój event będzie mieć Apple, na którym zaprezentuje nowe iPady. Uwaga mediów skupi się więc z pewnością na produktach firmy z Cupertino.

Pierwotnie zegarek miał się pojawić już w lipcu, jednakże artysta zdecydował się przełożyć premierę. Specyfikacja techniczna produktu nie jest znana, wiemy jedynie tyle, że zostanie wyposażony w Bluetooth oraz WiFi co wyeliminuje konieczność łączenia się ze smartfonem w celu wymiany danych.
Will.i.am poinformował również, że zegarek otrzyma także aplikacje do portali społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram oraz, że prawdopodobnie będzie funkcjonował w oparciu o Androida. Jego przyszli użytkownicy będą mogli także korzystać z muzycznych serwisów.

Jutro powinniśmy także poznać to co najważniejsze, a więc cenę urządzenia oraz datę jego premiery.

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...