Wielka wyprzedaż gier w niskich cenach

Kingun organizuje wielką wyprzedaż gier komputerowych, w której można kupić wiele ciekawych tytułów w promocyjnych cenach. Obniżki sięgają nawet 75%.

Wakacje spędzane są bardzo różnie, jednak dla graczy jest to okres, w czasie którego można zająć się przejściem wydanych ostatnio tytułów. W okresie szkolnym nie było rzecz jasna na to czasu, ale teraz można nadrobić zaległości.

A jest ku temu świetna okazja, bowiem Kingun zorganizował wielką wyprzedaż gier. W ofercie sklepu jest kilkadziesiąt tytułów, które można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Na przykład GTA V kosztuje 81,35 zł. Z kolei Battlefiel 1 Revolution (gra + wszystkie rozszerzenia) oferowana jest za 115,30 zł. Skyrim Legendary Edition zawierająca wszystkie DLC dostaniemy za 50 zł, zaś Batman: Arkham City GOTY, kosztuje jedyne 9 zł. Fanów Sci-Fi zadowoli z pewnością kolekcja Deus Ex zawierająca dwie gry z dodatkami, która kosztuje 26 zł, zaś PUBG dostaniemy za mniej niż 80 zł.

Warto tam zajrzeć, bo być może znajdziecie tam coś ciekawego dla siebie, oszczędzając przy tym spore pieniądze. Dodam jeszcze, że na hasło “KING5”, uzyskacie dodatkowe 5% zniżki, co czyni promocję jeszcze bardziej atrakcyjną.

Warto się pospieszyć, gdyż oferta będzie dostępna tylko do jutra.

wyprzedaż gier

You may also like...