Dodatki do World Of Warcraft rozdawane za darmo

Blizzard chce zwiększyć liczbę grających w jego flagowy tytuł World Of Warcraft. W związku z tym, producent rozdaje za darmo wcześniejsze rozszerzenia do popularnego MMO wraz z podstawką.

World Of Warcraft to jedno z najpopularniejszych przedstawicieli gatunku MMORPG, które mimo kilkunastu lat na karku, nadal nieźle sobie radzi. Tytuł utrzymuje w miarę stabilną, kilkumilionową rzeszę użytkowników, która wzrasta nieco wraz z pojawianiem się kolejnych dodatków.

Blizzard chciałby jednak zwiększyć liczbę grających w jego flagową produkcję, dlatego zamierza rozdawać za darmo wszystkie wcześniejsze dodatki oraz samą podstawkę. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów świata Azeroth. Jeśli bowiem ktoś dopiero teraz chciałby zacząć zabawę, nie będzie już musiał ponosić dodatkowych wydatków.

Oferta skierowana jest zarówno do nowych, jak i powracających graczy i obejmuje także ostatnie rozszerzenie zatytułowane Legion. Innymi słowy, wystarczy zapłacić za subskrypcję, zaś wszystkie rozszerzenia oraz podstawową wersję gry mamy gratis.

Naturalnie oferta nie dotyczy nadchodzącego dodatku Battle of Azeroth, który możecie zamówić na tej stronie. Ten niestety trzeba będzie zakupić, jeśli chcecie odwiedzić krainy, które ze sobą przyniesie.

World Of Warcraft

Źródło: Blizzard.com

You may also like...