Kamery Huawei P30 będą oferowały ciekawe funkcje

Jeszcze przed oficjalną premierę Huawei P30 i P30 Pro, poznaliśmy funkcje oferowane przez jego kamery. Jedną z ciekawych opcji będzie Dual-View Video, która w interesujący sposób wykorzysta dwie z głównych kamer.

Na 26 marca Huawei zaplanowało oficjalną prezentację dwóch swych najnowszych flagowców, czyli Huawei P30 i P30 Pro. Telefony trafią jednak do sprzedaży dopiero za kilka dni. A tymczasem już teraz poznaliśmy kilka interesujących szczegółów dotyczących funkcjonalności posiadanych przez nich kamer.

Cóż będzie w nich takiego interesującego? Ano funkcja Dual-View Video, która zostanie dodana przy pomocy aktualizacji oprogramowania, tuż po premierze telefonu. Wspomniana opcja dzieli ekran na dwie części. Na jednej połowie widzimy obraz rejestrowany przez jedną z soczewek, natomiast na drugiej możemy wybrać jego fragment, który zostanie przybliżony.

Huawei P30

Dowiadujemy się również, że główny sensor poczwórnej kamery modelu 30 Pro, to 40 MP SuperSpectrum opracowany przez Huawei. Potrafi wykonywać zdjęcia przy dużej wartości ISO oraz nagrywać wideo przy słabym świetle. Wspiera go peryskopowa soczewka z 10-krotnym hybrydowym zoomem, ultra szerokokątny obiektyw od Leica oraz firmowa kamera ToF.

Huawei P30 i P30 Pro trafią do sklepów już 6 kwietnia. Kupując jeden z tych smartfonów, nabywca może liczyć na prezenty. W krajach azjatyckich będzie to smartwatch Huawei Watch GT oraz głośnik JBL Clip 2. W Europie klienci również otrzymają zegarek, a być może także inne bonusy.

Huawei P30

Huawei P30

Źródło: Huawei.com

You may also like...