Kieszonkowy odkurzacz Wyze sprzątnie mały bałagan

Wyze Handheld Vacuum to najnowszy przenośny odkurzacz ułatwiający sprzątanie. Niewielki gadżet pomoże sprawnie odkurzyć meble lub tapicerkę samochodową.

W ostatnich latach znacznie wzrosła popularność odkurzaczy pionowych, które są coraz chętniej kupowane jako alternatywa dla tradycyjnych modeli. Taki sprzęt ma wiele zalet, jest bowiem lżejszy więc łatwiej się nim operuje, zaś wbudowany akumulator eliminuje problem zbyt krótkich przewodów.

Ich największym atutem jest jednak konstrukcja, która umożliwia odłączenie jednostki ręcznej, idealnej do odkurzenia tapicerki mebli, biurka lub samochodu. Jeżeli jednak mamy tylko zwykły odkurzacz, a chcemy mieć ręczny, to firma Wyze oferuje nam jednostkę przenośną.

Gadżet nazywa się Wyze Handheld Vacuum i jest to kompaktowy odkurzacz stworzony do pozbycia się małego bałaganu. Sprzęt jest idealny do usunięcia rozsypanego cukru z kuchennego stołu, sierści zwierzaka z kanapy, czy też posprzątania dywaników w naszym aucie. Świetnie nadaje się również do odkurzenia klawiatury komputera, w której zawsze zbiera się sporo brudu.

Wyposażono go w cyfrowy bezszczotkowy silnik osiągający 10 000 RPM, który zapewnia siłę ssania na poziomie aż 16 800 Pa. Nie zapomniano rzecz jasna o filtrze HEPA, który można zmywać, co znacznie ogranicza koszty eksploatacji sprzętu. Producent dodatkowo połączył go ze wstępnym filtrem wykonanym z nierdzewnej stali, który zatrzymuje większy brud, jak sierść zwierzaka.

Dla wygody użytkowania, Wyze Handheld Vacuum posiada aż trzy baterie o pojemności 2000 mAh każda. Wystarcza to w zupełności na aż 90 minut pracy w trybie Persistent. A do ich ponownego naładowania można wykorzystać standardową ładowarkę USB-C.

Odkurzacz możemy zamówić bezpośrednio na stronie producenta, gdzie kosztuje 59,99 dolarów. Musicie jednak pamiętać, że przygotowano jedynie 10 tys. egzemplarzy, z czego połowę już wykupiono.

Wyze Handheld Vacuum

Źródło

You may also like...