Predator w Fortnite może być niewidzialny przez cały mecz

Skórka Predatora, która pojawiła się w Fortnite daje graczom pewną przewagę. Odkryto bowiem sposób na to, by zapewniła postaci niewidzialność przez cały mecz.

Jedną z największych niespodzianek, jakie w ostatnich dniach Epic Games zafundował grającym w Fortnite, jest skórka Predatora. Zapowiadany od dawna element dostępny jest posiadaczom przepustki bitewnej dla 2 sezonu 5 rozdziału rozgrywek, a można go odblokować poprzez wykonanie serii wyzwań. Przez ostatnie kilka tygodni gracze je wykonywali, a ich kulminacją jest pojedynek z samym Predatorem, którego w celu odblokowania skórki trzeba pokonać w walce.

W teorii skórka miała tylko ładnie wyglądać i nie powinna w żaden sposób zapewniać przewagi nad rywalami. Jej największym atutem jest czasowa niewidzialność, która na pewien czas pozwala ukryć naszą postać przed wzrokiem wroga. Gracze odkryli jednak błąd który pozwala aktywować niewidzialność na cały czas trwania meczu. Jego odkrywcą jest jeden z youtuberów, który zaprezentował exploita na swym kanale. Musimy jednak pamiętać, że aktywacja glitcha nie jest łatwa do wykonania.

Jak wiemy, gdy kończy się czasowa niewidzialność, postać zaczyna migotać zanim powróci do normalnego stanu. W tym momencie należy na około 30 sekund odłączyć połączenie z internetem, a następnie poczekać aż gra ponownie połączy się z serwerami. Exploit nie zapewnia wprawdzie całkowitej niewidzialności, gdyż wprowadza skórkę w tryb ciągłego migotania. Nadal może to jednak zapewnić przewagę nad innymi graczami, którzy będą mieli problem ze śledzeniem naszej lokalizacji.

Fortnite

Naturalnie musicie pamiętać, że wykorzystanie tego exploita jest oszustwem i twórcy gry mogą to uznać za cheaty. A wówczas zabawa może skończyć się banem, więc robicie to na własne ryzyko.

Źródło

You may also like...