Nowy powerbank Mophie będziemy mieć zawsze przy sobie

Mophie wprowadza do oferty kolejny produkt dla użytkowników smartfonów. Jest nią kieszonkowy powerbank, którego możemy nosić przy kluczach.

Mophie znane jest z wydłużania czasu pracy naszych smartfonów. Przedsiębiorstwo ma w swej ofercie mnóstwo futerałów do urządzeń mobilnych, wyposażonych we wbudowane akumulatory. Nie są to jednak tylko etui, ale też bardzo użyteczne przenośne akumulatory.

Firma właśnie wprowadziła do oferty kolejny produkt, który przyda się posiadaczom smartfonów intensywnie korzystającym ze swego sprzętu. Jest nim bardzo poręczny powerbank w kształcie breloka do kluczy. Wymiary gadżetu wynoszą jedyne 80 x 39 x 15 mm, zaś masa to 60 gramów. Jego obudowę wykonano wprawdzie z plastiku, ale element łączący się z krabińczykiem jest już metalowy.

Na obudowie znajdziemy specjalny przycisk, pokazujący ile jeszcze energii zostało w baterii, a także cztery białe LED’y, które pełnią funkcję latarki. Gniazdo USB-C, pozwala natomiast podpiąć baterię do naszego telefonu.

Niestety ze względu na rozmiary całego produktu nie powinniśmy oczekiwać od niego cudów. Akumulator ma bowiem tylko 1200 mAh, a więc może nam jedynie doładować baterię telefonu. Jednak to wystarczy by wydłużyć jego działanie o co najmniej kilka dodatkowych godzin.

Sprzęt oferowany jest na stronie producenta w cenie 40 dolarów. Na razie go jednak nie kupimy, gdyż cały zapas wyprzedał się. Ale wkrótce powinna dotrzeć kolejna dostawa.

powerbank

Źródło: Mophie.com

You may also like...