SI uczyni z nas lepszego gracza w każdą strzelankę

Fani shootera Overwatch dostali nowe narzędzie, które podniesie ich skuteczność w tej grze. Jest to nowoczesna SI, której celem jest dostarczanie w czasie rzeczywistym istotnych informacji.

Gry komputerowe przez wielu wciąż traktowane są jako rozgrywka, lecz od czasu pojawienia się E-sportu, mnóstwo osób zarabia dzięki nim niemałe pieniądze. A to oznacza nieustanną konieczność doskonalenia swych umiejętności, by stać jeszcze lepszym zawodnikiem i łatwiej radzić sobie z przeciwnikami. Wiele firm dostrzega w tej potrzebie okazję dla siebie, dostarczając graczom produkty lub usługi pomagające osiągnąć ten cel.

Jedną z nowości, która może stanowić bardzo efektywną pomoc jest Visior. To narzędzie, którego zadaniem jest dostarczanie graczom w czasie rzeczywistym informacji, pozwalających poprawić osiągane wyniki. Na razie narzędzie współpracuje z grą Overwatch, ale jego twórcy zapewniają, że jest bardzo elastyczne i można je dopasować do wielu gier.

Visior wykorzystuje maszynowe uczenie oraz komputerowe widzenie, by analizować mecze. Potrafi też wyświetlać na ekranie statystyki, takie jak ilość zabójstw na minutę, obrażeń oraz śmierci. Można również spersonalizować alarmy, które będą dostarczać przydatne wskazówki. SI poinformuje na przykład, jeśli nasz healer zginie zbyt szybko, sugerując zapewnienie mu lepszej ochrony. Innymi słowy dostajemy w czasie rzeczywistym informacje, dzięki którym uzyskamy dodatkową przewagę.

Więcej informacji o nowym narzędziu znajdziecie na stronie producenta. Tam też możecie pobrać jego klienta i samodzielnie ocenić na ile przydatny jest Visor. Natomiast poniższe wideo objaśnia jego działanie.

Overwatch

Źródło: Visor.gg

You may also like...