Kolejne fotki Sony Honami

Od jakiegoś czasu nie jest już tajemnicą, że japoński koncern szykuje nam zupełnie nowy smartfon o nazwie Sony Xperia i1 Homami, który będzie wyposażony w 20,7 Mpix kamerę. W sieci pojawiły się kolejne fotki tej niezwykłej słuchawki.

Tym razem zdjęcia przedstawiają białą wersję tego smartfona i prezentują go z niemal każdego kąta, potwierdzając tym samym wcześniejsze doniesienia na temat kamery wyposażonej w soczewkę G Lens oraz sensor 1/2.3.

Na fotkach da się również zauważyć zlokalizowane w górnej części obudowy złącze słuchawkowe, oraz magnetyczne zapięcia do stacji dokującej, znajdujące się z lewej strony.

Zdjęcia nie pokazują nam specyfikacji technicznej, ale tę znamy już z wcześniejszych doniesień, wiemy wiec, że Xperia i1 Homami dostanie Snapdragona 800 wspieranego przez 2 GB pamięci RAM oraz 5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1080p, jak również wsparcie dla standardu 4K. Bateria o pojemności 3000 mAh powinna zapewnić przyzwoity czas pracy, zaś całością będzie sterować Android 4.2.2. Jelly Bean.

Oczekuje się, że oficjalna prezentacja Sony Xperia i1 Homami odbędzie się 4 września, podczas berlińskich targów IFA 2013, zaś rynkowa premiera przewidziana jest na październik.

Źródło: Digi-wo.com

You may also like...