Uniwersalny pilot do PlayStation 4 wkrótce w sprzedaży

Jeszcze w tym miesiącu pojawi się w sklepach uniwersalny pilot do PlayStation 4, przeznaczony do obsługi funkcji multimedialnych oferowanych przez tę konsolę. Jego cenę ustalono na 30 dolarów.

PlayStation 4, które jak wiemy właśnie staniało, oprócz gier wideo oferuje także wiele funkcji multimedialnych, takich jak odtwarzanie filmów z płyt Blur-ray lub dostęp do serwisów filmowych. Wszystkie opcje konsoli dotychczas obsługiwane musiały być ze standardowego kontrolera, co nie jest rozwiązaniem szczególnie wygodnym. Wkrótce stanie się to jednak łatwiejsze, gdyż jeszcze w tym miesiącu do sprzedaży trafi uniwersalny pilot.

Pilot pozwoli nam kontrolować do trzech urządzeń równocześnie, a więc telewizor, konsolę oraz amplituner, więc dzięki temu będziemy mogli zmniejszyć liczbę pilotów znajdujących się na naszym stoliku do kawy. Sprzęt będzie też współpracował z szeroką gamą aplikacji, w tym odtwarzaczem Blu-ray oraz Crunchyroll, FUNinmation, HBO GO, Media Player, NBA GAME TIME, Netflix, NFL Sunday Ticket, PlayStation Video, PlayStation Vue, Twitch oraz YouTube.

Pilot do sprzedaży trafi już 27 października i kosztować będzie 30 dolarów. A jeśli jeszcze dokupimy dedykowany projektor do konsoli, to zmienimy ją w prawdziwe kino domowe.

Źródło: PlayStation.com

You may also like...