Logitech rozszerza swoją ofertę o nowe akcesoria dedykowane tabletom Samsung

Dwa nowe, niezwykle cienkie i lekkie urządzenia od Logitech: Ultrathin Keyboard Folio i Folio Protective Case zadbają o Samsung Galaxy Tab 3.

Logitech zaprezentował nowe akcesoria dedykowane tabletom. Tym razem firma postanowiła rozwinąć swoją ofertę o urządzenia adresowane do użytkowników Samsung Galaxy Tab 3. Nowa kolekcja zawiera: Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab® 3 10.1 oraz trzy pokrowce Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 oraz 7.0. Urządzenia wykonane zostały z wodoodpornych materiałów, dzięki czeku zapewniają pełną przednią i tylną ochronę tabletowi. Co więcej, Logitech Ultrathin Keyboard Folio posiada wbudowaną klawiaturę, która umożliwia szybkie, płynne i wygodne pisanie tekstu w każdych warunkach.

Projektując nowe pokrowce, korzystaliśmy z dużego doświadczenia firmy w kreowaniu ochronnych, minimalistycznych akcesoriów tabletowych, ale po raz pierwszy zastosowaliśmy te rozwiązania przy Samsung Galaxy Tab 3. Naszym celem było dopracowanie choćby najmniejszych szczegółów, które mogą dodatkowo poprawić doznania użytkowników. Od materiałów, do wygodnego układu klawiatury, Logitech Ultrathin Keyboard Folio i Logitech Folio spełniają najbardziej wyśrubowane wymagania naszych klientów. — mówi Mike Culver, vice president and general manager of mobility w firmie Logitech.

Urządzenie Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 wyposażone zostało w technologię Bluetooth keyboard, co oznacza, że klawisze rozmieszczone zostały w identyczny sposób jak na pełnowymiarowej klawiaturze. Zapewnia to szybkie, płynne i wygodne wpisywanie tekstu. Dodatkowy SecureLock system sprawia, że krawędzie Galaxy Tab ściśle przylegają do obudowy, a silne magnesy zabezpieczają tablet przed ewentualnym wysunięciem się i uszkodzeniem sprzętu. Obudowa sprawia też, że Samsung Galaxy Tab może być swobodnie używany w każdej pozycji: Pionowo, z widoczną klawiaturą umożliwiającą pisanie, oraz poziomo, co pozwala na wygodne przegląda stron internetowych.

Dla osób poszukujących obudowy, ale bez dodatkowej klawiatury, Logitech przygotował Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 lub 7.0. Pokrowce zabezpieczą przód i tył urządzenia, a odporne na wodę materiały, z których zostały stworzone sprawią, że deszcz nie będzie już zagrożeniem. Pokrowce mają zabezpieczyć przed przypadkowymi upadkami i zarysowaniami, a przy tym zachować smukły i elegancki wygląd tabletu. Tu także wykorzystano system SecureLock, by zapewnić stabilność urządzenia.
Dostępność
Logitech Ultrathin Keyboard Folio for Samsung Galaxy Tab 3 10.1 będzie dostępny w Europie na początku października 2013 w sugerowanej przez producenta cenie: 429 PLN. Logitech Folio Protective Case for Samsung Galaxy Tab 3 10.1, 8.0 oraz 7.0 dostępne będą w Europie na początku października 2013 w sugerowanej przez producenta cenie: 209 PLN.

Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.logitech.com.

Źródło: Partnersi.com.pl

You may also like...