Kolejny smartwatch z wbudowanym smartfonem

Zazwyczaj smartwatche są urządzeniami, które jedynie współpracują ze smartfonami i nie oferują możliwości wykonywania połączeń telefonicznych. Pod tym względem dużo lepszy jest TrueSmart Swats.

TrueSmart Swats to jeden z projektów finansowanych za pośrednictwem Kickstartera, który w ciągu zaledwie pięciu dni zebrał ponad kwotę ponad trzykrotnie większą, niż była potrzebna, a więc ponad 350 tysięcy dolarów, zdobywając tym samym wszystkie fundusze na rozpoczęcie produkcji.

TrueSmart Swats jest nieco innym smartwatchem w porównaniu do modeli już obecnych na rynku, gdyż nie jest to urządzenie przeznaczone wyłącznie do współpracy ze smartfonami. Posiada wbudowaną łączność 3G, a więc same jest telefonem komórkowym.

Obsługa sprzętu odbywa się poprzez 1,5″ dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 240 x 240 pikseli, zaś funkcjonowanie zapewnia mu dwurdzeniowy procesor 1,3 GHz, 512 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci flash. Zegarek posiada także WiFi, Bluetooth 4.0, 5 Mpix kamerę, GPS, rozpoznawanie głosu, oraz 600 mAh baterię. Jego pracą zarządza natomiast najnowszy Android 4.2 Jelly Bean.

TrueSmart Swats pojawi się w sprzedaży już w listopadzie bieżącego roku w cenie 199 USD.

Źródło: Kickstarte.com

You may also like...