Koreańczycy pokochali Galaxy S8

Samsung nie musi się już chyba obawiać o sprzedaż swego najnowszego smartfonu Galaxy S8. Już teraz wiadomo, że będzie on wielkim sukcesem, czego potwierdzeniem jest ogromna liczba zamówień zebrana w Korei Południowej.

Przedsprzedaż nowego flagowca ruszyła tam w zeszłym tygodniu i w ciągu zaledwie dwóch dni, udało się zebrać ponad 550 000 zamówień na nowy model. Dodajmy, że jest to wynik z samej przedsprzedaży i tylko z jednego kraju, więc gdy Galaxy S8 pojawi się na innych rynkach, to na pewno będzie on znacznie lepszy.Już teraz można jednak stwierdzić, że Galaxy S8 osiągnął większy sukces niż Galaxy S7. Poprzedni model w tym samym okresie czasu zebrał jedynie 100 tysięcy zamówień. Nieco lepiej poradził sobie Galaxy Note 7, który miał ich 400 tysięcy. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że Galaxy S8 będzie najlepiej sprzedającym się smartfonem Samsunga, ze wszystkich dotychczas stworzonych modeli.

Dodam, że oficjalna rynkowa premiera tego produktu odbędzie się 21 kwietnia i będzie on dostępny również u polskich operatorów, którzy już przygotowują się do rozpoczęcia sprzedaży.

Źródło: Sammobile.com

You may also like...