Bohaterowie Krainy Lodu dostępni jako AR Emoji

Samsung realizuje umowę z Disney’em, wzbogacając swe AR Emoji o kolejne postacie znane z kreskówek. Tym razem doszły postacie z animacji Kraina Lodu.

Jedną z nowości oferowanych nam przez smartfony Galaxy S9 (sprawdź najlepsze oferty) oraz Galaxy S9+ są tzw. AR Emoji. Jest to funkcja wykorzystująca technologię rzeczywistości rozszerzonej i pozwalająca zmienić się w avatar podczas wideorozmów. Użytkownik może przekształcić się swój wizerunek w całkowicie inną postać, wykorzystując do tego celu bohaterów kreskówek. Oczywiście taki avatar będzie śledził ruchy twarzy użytkownika, zapewniając w ten sposób bardziej realistyczny wygląd.

Na mocy umowy Samsunga z Disnye’em, AR Emoji oferuje nam sporo postaci pochodzących z popularnych kreskówek. Wśród nich są m.in., myszki Mickey i Minnie, Daisy Duck, Goofy oraz rodzina bohaterów z Inniemamocni.

Teraz użytkownicy smaartfonów Samsunga mogą zmienić się w postacie z animacji Kraina Lodu. Producent wzbogacił bowiem listę dostępnych avatarów o takie postacie jak Anna, Else, Olaf Kristoff. Oczywiście aby móc z nich korzystać, najpierw należy pobrać całą paczkę przygotowaną przez producenta.

AR Emoji

Źródło: Samsung.com

You may also like...