League of Legends trafi na smartfony i konsole

Jedno z najpopularniejszych MOBA już niebawem zawita na smartfony oraz konsole. Riot Games zapowiedziało właśnie najnowszą jego odsłonę zatytułowaną League of Legends Wild Rift.

Nie ma chyba gracza, który nie słyszałby o grze League of Legends. To bez wątpienia jedna z najbardziej znanych produkcji na peceta, która swą popularność zdobyła głównie dzięki e-sportowi. Do tej pory tytuł dostępny był tylko na komputery osobiste, ale już niebawem się to zmieni. Riot Games zapowiedziało właśnie wydanie na konsole i smartfony zupełnie nowej gry zatytułowanej League of Legends Wild Rift.

Niech Was nie zmyli inny tytuł, jest to praktycznie ta sama produkcja znana z pecetów. Oczywiście nie będzie to zwykła konwersja, gdyż twórcy nie zamierzają iść na łatwiznę. Autorzy twierdzą, że przebudowali ją od zera, wzbogacając o nowe modele, animacje oraz system rozgrywki. Obiecują też zestaw 40 bohaterów doskonale znanych z wersji pecetowej. Niestety jest tez zła wiadomość, gdyż wspólna zabawa międzyplatformowa nie będzie w przypadku nowej produkcji możliwa. Innymi słowy, nie zagramy razem z użytkownikami pecetów.

Premiera gry odbędzie się w przyszłym roku, więc do rozpoczęcia zabawy pozostało jeszcze sporo czasu. Fani ten produkcji z pewnością nie mogą się już doczekać wypróbowania nowego produktu. Na razie w Google Play pojawiła się możliwość rejestracji, dzięki której będziemy mogli na bieżąco śledzić postęp prac. Będziemy też poinformowani, gdy tytuł stanie się już dostępny.

League of Legends Wild Rift

Źródło

You may also like...