LEGO wspiera seriale Disney’a nowymi zestawami klocków

LEGO pokazało nowe zestawy klocków inspirowane nadchodzącymi serialami Disney’a. Chodzi o produkcje Skywalker Odrodzenie oraz The Mandalorian.

Parę tygodni temu Disney zapowiedział dwa zupełnie nowe seriale osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Chodzi tu o takie produkcje jak Skywalker Odrodzenie oraz The Mandalorian.

The Mandalorian

Na powstanie seriali zareagowała już firma LEGO, która zaprezentowała nowe zestawy klocków inspirowane zapowiedzianymi produkcjami. Łącznie opracowano osiem nowych zestawów, z czego aż pięć poświęcono serialowi Skywalker Odrodzenie. Cztery z nowych zestawów zawierają różnego rodzaju pojazdy, takie jak A-Wing Starfighter oraz Y-Wing Starfighter należące do ruchu oporu. Nie zapomniano też o kultowym Sokole Millenium, a także o całej liście minifigów, na której znajduje się m.in., Chebacca, Boolio, C-3PO, R2-D2 oraz wielu innych.

The Mandalorian

W zestawach poświęconych serialowi The Mandalorian również znajdziemy pojazdy. Jest tam m.in., AT-ST Raider z ruchomymi kończynami oraz obrotowymi wieżyczkami, a także otwieranym kokpitem. Dwa pozostałe zestawy to klasyczne Star Wars, w których znajdziemy m.in., działa Gwiazdy Śmierci, a także gigantycznego Yodę. Ten ostatni składa się z 1771 elementów i łącznie z mieczem świetlnym ma 40 cm wysokości. W zestawie jest też minifig z Yodą.

The Mandalorian

Premierę nowych zestawów zaplanowano na 4 października. W zależności od typu, będą kosztowały od 20 do 160 dolarów. Najwięcej zapłacimy za nową wersję Sokoła Millenium, natomiast najmniej kosztuje działo z Gwiazdy Śmierci.

The Mandalorian

The Mandalorian

The Mandalorian

The Mandalorian

The Mandalorian

The Mandalorian

The Mandalorian

The Mandalorian

Źródło

You may also like...