Lenovo szykuje smartfon z czterema aparatami

W przyszły czwartek poznamy pełną specyfikację techniczną Lenovo S5 Pro. Nowy smartfon chińskiej marki, zostanie wyposażony w cztery aparaty fotograficzne.

18 października, koncern Lenovo zorganizuje w chińskim Beijing event, na którym za którym zamierza zaprezentować ulepszoną wersję modelu Lenovo S5. Firma właśnie poinformowała o tym wydarzeniu na portalu społecznościowym Weibo.

Model Lenovo S5 Pro będzie ulepszoną wersją wspomnianego smartfona, wyposażoną w nieco bardziej rozbudowaną specyfikację techniczną. Na razie jej szczegóły nie są znane i wiemy jedynie, że możemy oczekiwać łącznie czterech kamer. Poprzednik miał podwójną tylną i pojedynczą przednią, natomiast nowy model będzie mieć obie podwójne.

Nie wiemy natomiast nic na temat parametrów wyświetlacza, czy też modelu procesora. Poprzednik posiada 5,7″ panel LCD 18:9. Można więc założyć, że nowy model będzie mieć coś lepszego, ale to tylko spekulacje. Nie wiemy też ile trzeba będzie zapłacić za nowy sprzętu.

Dodam jeszcze, że nie jest to jedyny smartfon, który Lenovo zamierza zaprezentować w tym miesiącu. W planach jest jeszcze slider Z5 Pro, mający posiadać aż cztery kamery tylne.

Lenovo S5 Pro

Źródło: Weibo.com

You may also like...