Lenovo Smart Wireless Earbuds: słuchawki z szybkim parowaniem i dużą baterią

Lenovo zaprezentowało najnowsze bezprzewodowe słuchawki. Lenovo Smart Wireless Earbuds charakteryzuje się dużą baterią oraz systemem szybkiego parowania.

Rynek bezprzewodowych słuchawek jest przepełniony różnego rodzaju produktami, więc firmom coraz ciężej jest się na nim przebić. Stosują więc rozwiązania pozwalające wyróżnić się z tłumu i zachęcające konsumentów do wydania swych pieniędzy.

Jednym z najnowszych, a przy tym bardzo ciekawych produktów z tej kategorii są bezprzewodowe słuchawki Lenovo Smart Wireless Earbuds. To co je wyróżnia na tle innych produktów, to firmowa technologia Smart Pair, przyspieszająca parowanie z urządzeniami mobilnymi. W sprzęcie konkurencji jest to często dość uciążliwa czynność, gdyż wymaga wykonania kilku czynności. Tutaj parowanie jest znacznie łatwiejsze, ponieważ po otwarciu futerału słuchawki samodzielnie łączą się z naszym smartfonem.

Nie jest to bynajmniej jedyny atut tego sprzętu. Słuchawki posiadają bowiem funkcję aktywnej redukcji hałasu, która odcina nas od otaczających dźwięków, pozwalając w pełni skupić się na słuchanej muzyce. Wyposażono je również w odporność na wilgoć (norma IPX4), więc pot pojawiający się podczas ćwiczeń nie stanowi żadnego problemu.

Produkt dysponuje technologią Bluetooth 5.0, zapewniającą sprawną komunikację z urządzeniami na platformach Windows i Android. Można je sparować równocześnie z dwoma źródłami dźwięku, zaś 11 mm przetworniki gwarantują wysoką jakość dźwięku.

Nie musimy też przejmować się baterią, gdyż wbudowany akumulator pozwala słuchać muzyki przez maksymalnie 7 godzin. Jeśli dołożymy do tego powerbank w futerale, uzyskujemy łącznie 28 godzin działania.

Słuchawki Lenovo Smart Wireless Earbuds pojawią się w sprzedaży w trzecim kwartale bieżącego roku w cenie 99,99 dolarów.

Lenovo Smart Wireless Earbuds

Źródło

You may also like...