Lenovo Yoga Tab 3 i Yoga Tab 3 Pro debiutują na IFA 2015

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) prezentuje dziś najnowszą linię zdobywców nagród, czyli tabletów YOGA: YOGA Tab 3 Pro oraz YOGA Tab 3.

Nowa seria wyjątkowych tabletów stworzonych z myślą o miłośnikach kina oferuje wysokiej klasy usługi multimedialne przy zachowaniu niezwykle funkcjonalnych sposobów korzystania. Tablety będą również pracować w technologii AnyPen, która umożliwia pisanie na ekranie przy pomocy dowolnego elementu wykonanego z materiału przewodzącego.

YOGA Tab 3 Pro – produkt klasy premium, posiada wbudowany projektor wyświetlający obraz o przekątnej do 70″ i został zoptymalizowany pod kątem usługi Netflix. YOGA Tab 3 Pro wyposażony został w cztery silne głośniki JBL z przodu, odtwarzające wysokiej jakości dźwięk. Po raz pierwszy zobaczymy również w tym tablecie technologię Dolby Atmos, która daje odczucie dźwięku przemieszczającego się we wszystkich trzech wymiarach wokół słuchacza. Dodatkowo tablet będzie miał zainstalowaną aplikację Netflix, dzięki czemu można korzystać ze spersonalizowanych usług dostępnych na ekranie tabletu w wysokiej jakości HD. YOGA Tab 3 Pro pracuje również w technologii Dolby Audio – Dolby Digital Plus, z usługą transmisji strumieniowej Netflix filmów w jakości HD, zapewniającą doskonałą komunikację i głębię dźwięku w systemie Surround.

Urządzenia YOGA Tab 3 8″ i 10″ świetnie nadają się dla osób ceniących rozrywkę. Wyposażono je w nowe obrotowe kamery z inteligentnym sterowaniem gestami. To przydatne rozwiązanie, umożliwiające wykonywanie zdjęć i filmów pod niemal dowolnym kątem, zapewniając bardzo ciekawą perspektywę. Dzięki jednej z najbardziej wytrzymałych baterii, użytkownicy mogą teraz oglądać film za filmem bez konieczności ładowania urządzenia.

YOGA Tab 3 Pro: Dla miłośników dobrego kina

Odtwarzanie hollywoodzkich produkcji, gier czy granie w gry komputerowe i przeglądanie sieci w YOGA Tab 3 Pro stało się znacznie przyjemniejsze dzięki nowemu projektorowi wyświetlającemu obraz o przekątnej do 70″, który obecnie można obracać pod kątem 180 stopni, odtwarzając na ścianie lub na suficie obraz o znacznie większej jasności. Przy rozmieszczeniu 299 pikseli na cal, ekran 10.1” QHD (2560×1600 pikseli) zapewnia znacznie ostrzejszy obraz oraz zdecydowanie większą głębię kolorów uzyskaną przy wykorzystaniu technologii Smart Display.

Użytkownicy tabletu mogą teraz cieszyć się wrażeniami podobnymi do przebywania w kinie bez konieczności zakładania słuchawek. Wszystko dzięki silnemu, wbudowanemu systemowi głośnikowemu JBL® typu soundbar oraz technologii Dolby Atmos, którą po raz pierwszy zobaczymy w tej formie w tym tablecie. Aby uzyskać jeszcze większa czystość i głośność dźwięku, system soundbar został wyposażony w 4 głośniki z przodu oraz technologię Wolfson Master Hi-Fi.

YOGA Tab 3 Pro to urządzenie o eleganckim i wyjątkowym designie, wykonane z najwyższej klasy materiałów takich jak aluminium oraz skóropodobny materiał w dolnej części. Powłoka odporna na zachlapania i świetne wyważenie sprawiające, że tablet dobrze trzyma się w dłoni to kolejne cechy wyróżniające urządzenie spośród innych tabletów. Uzupełniają to wydłużony czas pracy baterii i wydajność, która pozwoli użytkownikowi na komfortowe korzystanie z niego przez cały dzień.

Aplikacja Smart Window 2.0 pozwala na pracę w trybie multitasking,2 dzięki któremu użytkownik ma możliwość korzystania z kilku okien, a tym samym przeprowadzania wszystkich czynności dużo szybciej. YOGA Tab 3 Pro pozwala na otwarcie aplikacji działających w tle, jak również dwóch okien na wierzchu, wraz z aplikacjami do rozmów telefonicznych, umożliwiając dopasowanie wszystkiego na ekranie. E-mail, wiadomości, YouTube – wszystko to możesz teraz mieć w zasięgu ręki.

Lenovo YOGA Tab 3 Pro jest dostępny w kolorze Puma Black, natomiast tablety YOGA Tab 3 o przekątnej 8” i 10” w kolorze Slate Black.

YOGA Tab 3: Wyjątkowe fotografie, doskonały dźwięk, wytrzymała bateria

YOGA Tab 3 to tablet dostępny w wersjach z przekątną ekranu 8” i 10” i baterią o bardzo długim czasie pracy – najlepsze rozwiązanie dla ludzi nierozstających się nigdy z tabletem. Obydwa modele stworzono z myślą o odtwarzaniu filmów i korzystaniu z aplikacji multimedialnych oraz wyjątkowej mobilności: wyposażone zostały w wyświetlacz HD (1280 x 800 pikseli) oraz przednie głośniki pracujące w technologii Dolby Atmos. Całość waży zaledwie 466g.

Dzięki kamerze obrotowej z zakresem ruchu 180 stopni użytkownicy mogą wykonywać bardzo kreatywne selfie, ożywiając zdjęcia poprzez wykonywanie ich pod wcześniej nieosiągalnymi kątami, tworzącymi wyjątkową perspektywę. Wbudowana opcja sterowania gestami również ułatwia robienie zdjęć: wystarczy wykonać gest ręką i zdjęcie jest gotowe. Najwyższa w swojej klasie pojemność baterii pozwala na uzyskanie całodniowego czasu pracy urządzenia.

Ceny i dostępność

Tablety serii Lenovo YOGA Tab 3 zaprezentowane zostały na targach IFA 2015 w Berlinie. Tablet YOGA Tab 3 8″ dostępny będzie w cenie US$169 od 1 października 2015, YOGA Tab 3 10″ w cenie US$199 od 1 listopada 2015, natomiast YOGA Tab 3 Pro w cenie US$499 od listopada 2015 u wszystkich partnerów detalicznych Lenovo.

Źródło: studio111.pl

You may also like...