Premiera Cyberpunk 2077 jest wciąż bardzo odległa

Gracze oczekujący na rynkowy debiut nowej produkcji CD Projekt RED, muszą uzbroić się w cierpliwość. Premiera Cyberpunk 2077 jest bowiem wciąż bardzo odległa.

Podczas tegorocznych targów E3, CD Projekt RED oficjalnie zaprezentował swą najnowszą produkcję, która wzbudziła wielkie zainteresowanie graczy z całego świata. Przedstawiciele firmy studzą entuzjazm fanów twierdząc, że premiera Cyberpunk 2077 jest niestety wciąż bardzo daleko.

Adam Kiciński wyjaśnił w jednym z najnowszych wywiadów, że nowa gra wciąż nie jest jeszcze nawet w fazie alfa. Kiepska jakość obecnej wersji nowej produkcji była głównym powodem tego, że tytuł nie został publicznie pokazany na targach E3 i zaprezentowano go jedynie za zamkniętymi drzwiami.

Trochę to niepokojące, zważywszy na fakt, że gra powstaje już kilka dobrych lat, a jej twórcy twierdzą, że do premiery jest wciąż bardzo daleko. Oczywiście lepiej, by autorzy dopracowali swój tytuł, zamiast wypuszczać gniota. Trzeba jednak pamiętać, że im dłużej trwa proces produkcji, tym bardziej rosną oczekiwania graczy. A spełnienie ich nie zawsze się udaje.

Premiera Cyberpunk 2077

Źródło: Neowin.net

You may also like...