Premiera Lenovo Z5s przełożona na 18 grudnia. To kolejny smartfon z potrójną kamerą

Lenovo przełożyło premierę swego najnowszego smartfona Lenovo Z5s. Oficjalny debiut wyposażonego w potrójną kamerę modelu, odbędzie się dopiero 18 grudnia.

W miniony czwartek miała odbyć się premiera najnowszego smartfona Lenovo Z5s. Z bliżej nieznanych przyczyn, chińskiej firmie nie udało się jednak dotrzymać tego terminu. Teraz poinformowała więc, że debiut nowego produktu odbędzie się dopiero 18 grudnia. A więc będzie go można kupić jeszcze przed gwiazdką.

Na temat nowego produktu wiadomo na razie bardzo niewiele. Do mediów przeciekła jedynie informacja dotycząca parametrów technicznych wyświetlacza oraz baterii. Ekran będzie mieć 6,39-cala, natomiast zasilający telefon akumulator, zaoferuje pojemność 3210 mAh. Przy tak dużym ekranie, mała bateria może nie być najlepszym wyborem. Przydałby się tutaj akumulator o pojemności co najmniej 4000 mAh lub większej.

Nie wiemy natomiast co znajdzie się pod maską. Spekuluje się, że może to być Snapdragon 710 lub 845. Nie będzie to jednak Snapdragon 855, bo choć pojawiały się i takie plotki, to smartfon pojawi się na rynku zbyt wcześnie. by mógł posiadać dopiero zaprezentowany układ.

Lenovo Z5s

Lenovo Z5s

Źródło: Weibo.com

You may also like...