Lenovo zapowiedziało luksusowe Moto Z 2018

Lenovo, do którego należy Motorola, zapowiedziało kolejny smartfon tej marki. Jest nim flagowy model Moto Z 2018, którego sprzedaż rozpocznie się 6 listopada.

Już wkrótce fani Motoroli będą mogli zakupić kolejny model smartfon, pochodzący od tego producenta. Zapowiedziano bowiem luksusowe Moto Z 2018, przeznaczone na rynek chiński, które może zainteresować wiele osób.

Jest to bowiem sprzęt bardzo stylowy, którego projektanci wyraźnie przyłożyli się do wyglądu. Telefon posiada więc elegancką obudowę, wykonaną ze wzmacnianego aluminium lotniczego, które zapewni mu dużą wytrzymałość. Zainstalowano w niej 5,5″ ekran AMOLED o rozdzielczości 2K, chroniony systemem ShatterShield, znanym ze smartfonów tego producenta.

Pod maską telefonu znajdziemy natomiast Snapdragona 835 z 6 GB RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Takie wyposażenie powinno mu zapewnić wysoką wydajność w każdej aplikacji, a także usprawnić wielozadaniowość.

Smartfon posiada także podwójny aparat główny z dwoma sensorami 12 MP oraz przedni aparat z 5 MP sensorem i soczewką o kącie widzenia 85 stopni. Wyposażono go również z baterię 2730 mAh, wpierającą system szybkiego ładowania Turbo Fast.

Moto Z 2018 pojawi się w sprzedaży 6 listopada i na razie będzie dostępny tylko w Chinach. Nie będzie to jednak sprzęt dla każdego, gdyż kosztować ma 9999 juanów, czyli w przeliczeniu około 5,5 tys. złotych.

Moto Z 2018

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...