Lexip Gaming Mouse rewolucją w myszkach dla graczy

Producenci akcesoriów dla graczy stale wymyślają nowe koncepcje, które zachęcają klientów do kupowania ich sprzętu. Jednym z ciekawszych pomysłów pochwalił się konstruktor myszki Lexip Gaming Mouse, wyposażonej w dwa joysticki.

Myszki dla graczy nie są już tymi samymi gryzoniami, których używało się wiele lat temu. Dziś to rozbudowany sprzęt, wyposażony często w kilkanaście przycisków, możliwość modyfikacji masy, a nawet wymienne sensory.

Wprawdzie nowoczesne rozwiązania technologiczne zwiększają funkcjonalność takiego gryzonia, to wygoda jego użytkowania jest już nieco gorsza. Mnogość przycisków oznacza, że często gubimy się w ich gąszczu, w ferworze walki przyciskając zupełnie inny niż chcieliśmy. Konstruktor myszki Lexip Gaming Mouse poszedł więc w całkowicie innym kierunku i zamiast wyposażać ją w wiele dodatkowych przycisków, wzbogacił o dwa joysticki.

Pierwszym z joysticków jest sama myszka, gdyż znajduje się on w jej podstawie i pozwala wychylać całym gryzoniem. Drugi umieszczony został pod kciukiem. Taka konstrukcja stwarza zupełnie możliwości, umożliwiając dużo wygodniejsze przełączanie broni oraz innych dostępnych opcji. Prócz tego wyposażono ją w laserowy sensor ADNS-9800 o rozdzielczości 8200 DPI, zapewniający wysoką dokładność ruchu.

Lexip Gaming Mouse pojawi się w sprzedaży już w marcu i będzie kosztować 109 euro. Produkt możecie zamówić na stronie Kickstartera, gdzie dowiecie się więcej na jego temat.

Lexip Gaming Mouse

Lexip Gaming Mouse

Źródło: Kickstarter.com

You may also like...