LG G5 pokazany na nowych fotkach

21 lutego odbędzie się w Barcelonie konferencja Mobile World Congress, na której pokazane zostaną najnowsze modele smartfonów i tabletów. Wśród nich znajdzie się również LG G5, którego jednak już teraz można obejrzeć na nowych zdjęciach.

Witryna Droid-Life opublikowała najnowsze zdjęcia przedstawiające prawdopodobnie jeden z najnowszych prototypów LG G5, nowego modelu flagowego smartfona południowokoreańskiego giganta. Na wspomnianych fotkach widać sprzęt umieszczony w specjalnym etui, które maskuje urządzenie na czas jego testów. Nie widać wprawdzie, że jest to smartfon LG, jednak źródło zapewnia, że fotki przedstawiają ten właśnie model.
Zobacz najtańsze smartfony

Na zdjęciach rzuca się o oczy przede wszystkim konfiguracja podwójnych aparatów umieszczonych na tylnym panelu, które jak wiemy z wcześniejszych doniesień, mają 16 Mpix oraz 8 Mpix matryce. Pod modułem aparatu znajduje się natomiast czytnik linii papilarnych zabezpieczających urządzenie. Pozostałe zmiany zgadzają się z wcześniejszymi doniesieniami, więc przyciski regulacji głośności zostały przesunięte z tylnego panelu na boczną krawędź urządzenia, zaś czytnik kart microSD oraz slot na kartę SIM umieszczono w dolnej części prawej krawędzi. Natomiast na dolnej krawędzi, tuż przy pojedynczym głośniku znajduje się wejście USB Typ-C.

Na zdjęciach nie widać natomiast, czy LG G5 będzie mieć zapowiadany wcześniej nowatorski system wyjmowania baterii, ale tego dowiemy się na pewno z konferencji podczas MWC 2016.

Źródło: Droid-life.com

You may also like...