LG Electronic zapowiedziało trzy nowe smartfony ze średniej półki

LG Electronic nie chce czekać na rozpoczęcie targów MWC 2019. Firma zapowiedziała właśnie trzy nowe smartfony ze średniej półki: LG Q60, K50 i K40.

Za kilka dni w Barcelonie odbędą się targi telekomunikacyjne MWC 2019, na której zjawią się firmy z całego świata. Nie zabraknie na nich również LG Electronics, które przybędzie, aby zaprezentować najnowsze urządzenia mobilne.

Koncern nie chciał jednak czekać tak długo i część ze swej oferty ujawnił już teraz. Koreański gigant zaprezentował trzy nowe urządzenia ze średniej półki, a są to modele LG Q60, K50 i K40. Wszystkie urządzenia będą wyposażone w ośmiordzeniowe procesory taktowane zegarem 2 GHz, ale dokładny model układu nie został ujawniony.

Pierwszym produktem jest LG Q60, który zaoferuje przyszłym nabywcom 6,26″ wyświetlacz o rozdzielczości HD+, czyli 720 x 1520 pikseli. Ekran wyposażony jest w notcha, w którym producent umieścił obiektyw przedniej kamery z 13 MP matrycą. Na tylnym panelu znajdziemy natomiast potrójny aparat z 16 MP głównym sensorem, 2 MP sensorem głębi oraz 5 MP sensorem z szerokokątną soczewką. Bateria ma 3500 mAh, natomiast pojemność pamięci RAM wynosi 3 GB, zaś użytkowej 64 GB. Pamięć flash jest naturalnie rozszerzana za pomocą karty microSD.

LG Q60

Duże smartfony dla osób o małych wymaganiach

Ciekawie prezentuje się również model LG K50. Posiada ten sam 6,26″ wyświetlacz HD+, w którego notchu znajduje się identyczna 13 MP kamera do selfie. Z tyłu otrzymujemy jednak tylko podwójną kamerę z 13 MP sensorem głównym oraz wspierającą go 2 MP matrycą do rejestrowania głębi obrazu. Pamięci RAM również otrzymujemy tyle samo, czyli 3 GB, natomiast użytkowej jest o połowę mniej, a więc tylko 32 GB. Pojemność baterii wynosi 3500 mAh.

LG Q60

LG K40 to najmniejszy i najsłabiej wyposażony model z całej trójki. W tym sprzęcie wyświetlacz ma 5,7″ i rozdzielczość 720 x 1440 pikseli, ale za to nie znajdziemy w nim notcha. Pamięci jest 2/32 GB, natomiast przednia kamera z własną lampą LED ma 8 MP, zaś tylna jest pojedyncza i posiada 16 MP sensor. Najmniejsza jest także bateria, której pojemność to 3000 mAh.

LG Q60

Wszystkie trzy urządzenia dysponują także wytrzymałą obudową spełniającą standard MIL-STD 810G oraz oferują dźwięk DTS:X 3D Surround Sound. Producent wyposażył je również w dedykowany przycisk do aktywacji Asystenta Google.

LG Q60

Ceny i dostępność nowych modeli poznamy już podczas MWC 2019.

Źródło: Lgnewsroom.com

You may also like...