Arsenał Apex Legends wzbogacony o nowy typ broni

Najnowsza aktualizacja Apex Legends przyniosła kolejny rodzaj broni. Jest nią energetyczna strzelba Havoc Energy Rifle, potrafiąca zrobić niezłe spustoszenie w szeregach wroga.

Apex Legends zdobywa popularność w szaleńczym tempie i dawno przekroczyło liczbę 25 mln graczy. Aby utrzymać wzrost popularności na tym samym poziomie, twórcy muszą wciąż wzbogacać tytuł o nowe elementy. Już wkrótce pojawi się więc nowy tryb Survival, natomiast ostatnia aktualizacja dostarczyła kolejny rodzaj broni.

Nowa broń nazywa się Havoc Energy Rifle i jest w pełni automatycznym karabinem używającym energetycznej amunicji. Jej ładowanie przed strzałem wprawdzie chwilę trwa, co nieco opóźnia jej użycie. Można to jednak zniwelować, instalując w niej moduł Turbocharge. Gdy jednak zacznie już strzelać, przeciwnicy nie mają szans. Jest to bowiem broń o najwyższym współczynniku obrażeń na strzał, gdy używana jest w trybie automatycznego ognia. To również jedyne uzbrojenie w grze, mogące wykorzystywać dwa różne moduły, co czyni z niej wyjątkowo groźny oręż.

Na poniższym wideo możecie zobaczyć jak nowa broń Apex Legends prezentuje się w działaniu.

Apex Legends

Źródło: YouTube.com

You may also like...