Nowy iPad Pro również dostanie Face ID

Analityk Ming-Chi Kuo uważa, że nowa wersja mocnego tabletu iPad Pro, zostanie wyposażona w technologię Face ID. To jednak na razie tylko spekulacje.

Ming-Chi Kuo, analityk rynkowy pracujący dla KGI Securities, dość często wypowiada się na tematy związane z urządzeniami mobilnymi. Ostatnio tematem jego wypowiedzi jest nowa technologia Face ID, zaimplementowana w modelu iPhone X.

Specjalista sądzi, że Apple ma wobec niej większe plany i zamierza ją wykorzystać także w innych modelach urządzeń. Zdaniem specjalisty, otrzymają go także wszystkie przyszłoroczne warianty tabletu iPad Pro. Rzecz jasna to tylko spekulacje analityka, lecz przewidywania Kuo dość często się sprawdzają, gdyż specjalista opiera je na wielu wiarygodnych źródłach.

Póki co nie ma żadnych oficjalnych informacji dotyczących nowej generacji iPada Pro. Można jednak założyć, że Apple nie opracowywało technologii Face ID tylko dla jednego modelu smartfona. Aby poniesione nakłady się zwróciły, z pewnością zastosuje je także w innym sprzęcie.

iPad Pro

Źródło: Macrumors.com

You may also like...