Apex Legends dostanie zupełnie nowy tryb Survival

W plikach gry Apex Legends odkryto wiele ciekawostek. Zwiastują nadejście nowych trybów gry, nowych bohaterów, a także kilku innych niespodzianek przygotowywanych przez autorów.

Apex Legends bardzo szybko stało się wielkim hitem. Wydana kilkanaście dni temu gra, stworzona przez twórców serii Titanfall, podbija rynek w tempie szybszym od Fortnite. Liczba grających w tę strzelankę przekroczyła już 25 mln osób, a popularność na Twitchu jest już dużo wyższa od konkurencyjnej gry Epic Games. 12 lutego produkcja studia Respawn miała na koncie obejrzanych 8,4 mln godzin materiału. Natomiast Fortnite zaliczył w tym samym dniu 7,2 mln godzin.

Naturalnie twórcy chcąc utrzymać wielką popularność swej strzelanki, muszą ją ciągle rozwijać. Z danych wyciągniętych z plików gry wynika, że mają kilka ciekawych pomysłów, które planują wkrótce zaimplementować do swego produktu. W plikach znaleziono bowiem odniesienia do nowych trybów gry, postaci, a także kilku innych elementów.

Jedną z ciekawostek jest tryb Survival, który zapowiada się bardzo interesująco. Nowa opcja posiadać będzie tryb widza, a także komentatora NPC, który będzie opisywał akcję i dopingował graczy. Dokładne szczegóły nowego trybu nie są jednak znane, więc będziemy musieli nieco na nie poczekać. Z przecieków wynika także, że w grze mogą pojawić się tryby rozgrywki solowej oraz w duecie. Na razie tytuł oferuje zabawę wyłącznie w trzyosobowych drużynach, więc będzie to z pewnością ciekawe urozmaicenie rozgrywki.

Kolejną nowością jest system powtórek, czyli tzw. kill cam, który znamy m.in., z Titanfall oraz Call of Duty. W planach są również nowi bohaterowie. Pierwszy z nich nazywa się Octane, natomiast drugi to Wattson, a jego umiejętnością będzie rozstawianie pułapki Tesli.

Respawn przygotowuje również nowe elementy, przeznaczone wyłącznie dla Twitch Prime. W planach jest m.in., nowa skórka Pathfinder, a także pięć pakietów Apex.

Wszystkie planowane nowości powinny pojawić się już w marcu.

Apex Legends

Źródło: Twitter.com

You may also like...