LG V34 isai Beat – wodoodporna wersja LG V20

Na japoński rynek trafi niebawem nowy smartfon LG Electronics. Model LG V34 isai Beat jest mniejszą i wodoodporną wersją LG V20, który będzie oferowany tylko w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Za parę dni odbędzie się premiera długo oczekiwanego LG V20, a tymczasem japońscy klienci będą mogli nabyć niebawem jego mniejszą i wodoodporną wersję o nieco dziwnej nazwie LG V34 isai Beat.W przeciwieństwie do swego większego brata, od którego zapożyczył większość podzespołów, ma certyfikat IP67 informujący o odporności na wodę. LG V20 nie jest nawet odporny na zachlapanie, co czyni z LG V34 isai Beat sprzęt znacznie bardziej atrakcyjny.

Smartfon ma też całkiem niezłą specyfikację techniczną. Wyposażono go w 5,2″ ekran dotykowy (LG V20 ma 5,7″) QHD IPS LCD, a także dodatkowy, mniejszy wyświetlacz do prezentowania powiadomień. Smartfon posiada także Snapdragona 820 z 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej, którą można rozszerzyć kartą microSD o maksymalnie 256 GB.

LG V34 isai Beat dysponuje także tymi samymi aparatami. Z tyłu jest podwójny aparat o sensorach 16 Mpix, natomiast z przodu 5 Mpix. Znajdziemy w nim również ten sam poczwórny przetwornik DAC opracowany przez firmę Bang & Olufsen, jak również LTE, VoLTE i WiMAX 2+. Zasilanie zapewnia natomiast 3000 mAh bateria, zaś systemem operacyjnym jest Android 7.0 Nougat.

Dzięki mniejszym rozmiarom, urządzenie waży tylko 146 gram i jest o 15 % lżejsze od LG V20.

Jego premierę zaplanowano na połowę października. Cena nie jest jeszcze znana. Smartfon może być ciekawą alternatywą dla LG V20, szczególnie w przypadku osób, dla których flagowy model jest po prostu za duży.

Źródło: Kddi.com

You may also like...