Posiadacze LG V35 ThinQ mogą już instalować Androida Pie

Zgodnie z obietnicą, LG udostępniło Androida 9.0 Pie dla modelu LG V35 ThinQ. Na razie aktualizację mogą zainstalować tylko mieszkańcy Korei Południowej.

LG jest obecnie jednym z najgorszych producentów smartfonów jeśli chodzi o dystrybucję aktualizacji systemowych. Właściciele jej sprzętu muszą miesiącami czekać na nowe wersje Androida, a sytuacji nie poprawiło nawet uruchomienie specjalnego centrum. Miało ono zagwarantować znaczne skrócenie czasu oczekiwania na aktualizacje, ale pomysł spalił na panewce. Centrum nie udało się bowiem w żaden sposób przyspieszyć dystrybucji aktualizacji.

Na szczęście firma ostatnio wzięła się do roboty i zapewniła, że do czerwca cztery jej smartfony dostaną Androida 9.0 Pie. Jeden z nich już otrzymał nową aktualizację, a jest nim LG V35 ThinQ. Na razie dostępna jest tylko w na rodzimym rynku producenta. W kolejce czekają jeszcze LG V30, LG V30S oraz LG V40, które powinny otrzymać aktualizacje w najbliższych tygodniach. Nie znamy jeszcze dokładnych terminów premier aktualizacji dla poszczególnych modeli.

LG V35 ThinQ to nieco ulepszona wersja modelu LG V30, wyposażona w Snapdragona 845 oraz o połowę więcej pamięci RAM. Posiada również 6-calowy ekran FullView o rozdzielczości QHD+, podwójny aparat składający się z 16 + 13 MP sensorów oraz baterię o pojemności 3300 mAh. Sprzęt nadal jest więc bardzo ciekawą propozycją, szczególnie że jego cena jest obecnie całkiem atrakcyjna.

LG V35 ThinQ

Źródło: Mylgphones.com

You may also like...