Wygląd LG Velvet pokazany na nowym wideo

Koreański producent zaprezentował wideo przedstawiające jego najnowszy smartfon LG Velvet. Produkt wyznacza zupełnie nowy kierunek w stylistyce.

LG Electronics, w ostatnim czasie dość słabo radzi sobie na rynku smartfonów, więc niedawno firma ogłosiła spore zmiany w dziale mobilnym. Powołano do życia całkowicie nowy dział badawczo-rozwojowy, który zajmie się projektowaniem sprzętu. Zapowiedziano również spore zmiany w kwestii jego stylistyki.

Pierwszym efektem tych działań jest pokazany właśnie model LG Velvet, którego producent zaprezentował na najnowszym wideo. Materiał pokazany na oficjalnym kanale YouTube liczy 35 sekund i szczegółowo prezentuje wzornictwo sprzętu. Widzimy na nim też wszystkie wersje kolorystyczne, które będą dostępne, a więc: czarna, czerwoną, białą oraz zieloną.

LG Velvet

Ewidentnie widać, że projektanci LG czerpali inspirację ze smartfonów chińskich producentów. Sugeruje to tylny panel obudowy, który jest błyszczący i zmienia kolor w zależności od kąta padania światła. Zainstalowano w nim również trzy obiektywy aparatów, z których każdy ma własny moduł. Przednią kamerę umieszczono natomiast w wycięciu o kształcie litery U, zlokalizowanym pośrodku wyświetlacza.

LG Velvet

Ramkę smartfona wykonano w całości z metalu i wydaje się zdecydowanie solidniejsza niż w konkurencyjnych modelach. Możemy też zauważyć grubsze rogi, co może sugerować lepszą ochronę przed upadkiem sprzętu na ziemię.

LG Velvet

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną, to LG Velvet nie będzie flagowcem. To model z wyższych rejonów średniej półki, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 765 5G, umożliwiający korzystanie z sieci 5G. Ciekawostką jest też obecność gniazda słuchawkowego, co we współczesnych smartfonach staje się coraz większą rzadkością.

LG Velvet

Wiemy już jak nowy telefon wygląda, a teraz czekamy na jego oficjalną prezentację, by poznać wszystkie szczegóły techniczne. Miejmy nadzieję, że nastąpi to w niedalekiej przyszłości.

Źródło

You may also like...